Araç İkaz Lambaları Anlamları

Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

arizalambalari.com sitesini kullanarak, Gizlilik Politikalarını kabul etmiş sayılırsınız.

Gizlilik Politikalarımız;

1- arizalambalari.com sitemiz ve tüm alt sayfalarında paylaşılan makalelerin doğruluğuna, kullanıcıların ihtiyacını karşılayacağına ve yayında kaldığı süre boyunca güvenli ve geçerlilik süresinin geçmeyeceğine dair herhangi bir garanti vermez.

2- arizalambalari.com üzerinde yorum yaparken, kayıt olurken veya sitenin herhangi bir alanında paylaştığınız “E-Posta, İsim, Telefon, Web Sitesi, Doğum Tarihi ve IP adresi” tarzında kişisel bilgiler adli makamlar istemediği sürece üçüncü şahıslar ile asla paylaşılmaz.

3- arizalambalari.com sitemizde paylaşılan makaleler içerik editörlerimiz tarafından yazılmakta olup, DMCA ile lisanslanmıştır. Sitemizdeki makaleleri alıntı yaparken altına sitemize veya ilgili başlığa yönlendirici bir link eklemek zorunludur.

4- arizalambalari.com sitesindeki kullanıcıların ve okuyucuların yaptıkları yorumlardan, yorumlarda kullandıkları isimlerden ve yorum içeriğindeki hak mahrumiyetlerinden vanilya.org editörleri ve yöneticilerin hiçbiri sorumlu tutulamaz.

5- arizalambalari.com üzerinde paylaşılan her türlü içerik üzerinde hak sahibi olduğunu iddia eden ve bunu kanıtlayan kişi ve kurumların, söz konusu hakkında içerik ile alakalı iletişime geçmeleri durumunda, içerik tamamen yayından kaldırılır. İletişim Bilgilerimiz

6- arizalambalari.com ilk girişinizde, sitemiz bilgisayarınıza sizi ayrı kılacak küçük bir çerez (cookie) bilgisi gönderir. Birçok ağ kümesinde olan bu uygulama ile, sayfalarımızı daha hızlı dolaşır ve bazı bölümlere girdiğiniz bilgileri yeniden gitmek zorunda kalmazsınız.

7- arizalambalari.com’a giriş yaparken veya yorumlarınızda kullandığınız e-posta adresinize siz istemediğiniz sürece asla mail gelmez. Rahatsız edici mailler ve spam gönderilmez.

8- Şuan okumakta olduğunuz Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası gerek görüldüğü zaman değiştirilebilir ve bu herkese açık bir şekilde yayımlanır.

9- arizalambalari.com kullanarak yukarıda yazılı olarak beyan edilmiş tüm şartları okumuş ve gizlilik politikalarını kabul etmiş sayılırsınız.

Yasal Uyarı: www.arizalambalari.com adresinde (arizalambalari olarak anılacak) yer alan içerikler markaları karalamak adına değil, arabalarında arıza oluşması durumunda hangi anlama geldiğini açıklamak adına bilgilendirmek adına paylaşılmıştır. arizalambalari.com üzerinde yer alan içerikler en doğru bilgileri sizlere yansıtmak için derlenmiş olup, en doğru bilgiye yine servislerden ulaşabilirsiniz.